Ertuğrul Oto Elektronik

 Ertuğrul Oto Elektronik olarak Mersin bölgesinde Chip Tuning ,Dpf İptali ve Egr İptali Konularında profesyonel hizmet vermekteyiz

porsche.jpg

Araçlarınızın Dijital Gösterge Tamiri Yapılır. Yanlış Gösteren Hararet Göstergesi – Benzin Göstergesi ve Tam Okunmayan Dijital Gösterge Saati Gibi Arızaların Tamiri Yapılır. Sürekli ve Gereksiz Yere Yanan Kapı Uyarı Lambaları, Far/Stop Lambaları, Kendi Kendine Hareket Eden Devir Saati ve Çalışmayan Arıza Lambaları gibi sorunlar firma güvencesi altında itina ile yapılır. İstenilen  Dijital Gösterge Aydınlatması,dijital Göstergenin Netliğini Artırmak Amacıyla Temizliği ve Bakımı, Patlak ve Kararmış Ampullerin Değişimi, Kırık ve Çatlak Gösterge Çerçevesi Tamirleri yapılır.Dijitalle ilgili Tüm Sorularınızı Sorabilirsiniz.

Hakkımızda

Ertuğrul Oto Elektronik olarak mersin bölgesinde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.Beyin tamiri,abs tamiri,gösterge tamiri konularda Mersin bölgesi ve çevre illere profesyonel hizmetler vermekteyiz.. Müşteri memnuniyeti birincil ilkemiz olup satış ve iş teslim sonucu teknik destek vermekteyiz.

Markalar

bmw arıza tespit cihazı

 opel arıza tespit cihazı

 

 

 mercedes arıza tespit cihazı

 hyundai arıza tespit cihazı

 

 

 fiat arıza tespit cihazıkia arıza tespit cihazı

 

 Seçkin markalar ve kaliteli ürün anlayışı ile Ertuğrul Oto Elektronik olarak tüm marka otomobillere hizmet vermekteyiz

 

 

 

Hizmet Arama

car interiorLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...